Відгуки про компанію Первачок
- Ніна Р.
Замовляла дріжджі для шампанського, якість хороша, бродіння активне, результатом задоволена. Рекомендую. Дякую
- Василь Л.
- Сергій М.
- Сергій О.
Магазин рекомендую! Дуже приємно,що менеджер все просто "розжував'. Відправили миттєво і те що треба!!!
- Олег Р.
- Занков И.
- Олександр Р.
- Сергій С.
- Олександр І.
- Роман Н.
